| TearsOfBlood a întrebat:

Care imi zice si mie niste replici super tari ca sa raspund la colegi daca imi zic chestii neadevarate de genul sarantocule,vagabondule,chestii de astea...

Răspuns Câştigător
| iloveusa a răspuns:

Pai le spui asa : daca ma vorbiti pe la spate, sunteti in pozitia perfecta sa ma pupati in c*r

si asa direct nu stiu
sper ca te-am ajutat

4 răspunsuri:
| ghitza a răspuns:

Daca ai ajuns sa intrebi asta aici, nu stiu ce sa zic. Replicile alea trebuie sa iti vina atunci pe loc. Nu sa le inveti de la altcineva. Incearca sa faci glume si tu pe seama lor, dar nu exagera ca apoi nu stiu cum mai scapi de ei si vezi sa nu te faci de ras. Succes!

| motherfuckerstyle a răspuns:

Cauta-ma pe'afara!
Saracioo!
Taci saracioo nu vezi ca ti se lipeste burta de spate de foame laughing
Un alt ex: bay Vlad al 2 magnificul, stapan absolut peste toata lumea, prea-marite rege al retarzilor/oamenilor prosti cf?

| razy09 a răspuns:

Pur si simplu IGNORA-I. Talk to the hand! (cauta pe google la imagini)

| bianca4ever a răspuns:

Ai putea sa le spui asa:
in numele companiei durex, imi pare sincer rau ca s-a produs o asemenea greseala ca voi