| MissKatherine a întrebat:

Care liceu e mai bun
Colegiul Naţional Iulia Hasdeu sau Colegiul Naţional Ion Neculce.
fundă cui îmi mai zice și detalii despre unul din licee.

Răspuns Câştigător
| fuckbbi a răspuns:

Hasdeu e cel mai tare!
Anul asta intru la el, am acolo niste prietene si mi-au spus ca e un colegiu de elita, bun, ca profesorii sunt inteligenti, profesionisti, au calitatile necesare, chiar se face carte acolo si colegii, profesorii sunt foarte prietenosii. Apropo se pare ca vom fi colege, da? happy happy happy

2 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Ambele sunt ok, dar eu as opta pentru Hasdeu.Media e mai mare, e pozitionat foarte bine (langa metrou, centru).

| MissKatherine explică:

Da vom fi smug