| larystar1998 a întrebat:

Care liceu e mai bun scoala centrala sau lovinescu?

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

laughing Lovinescu e plin de retardati. fara suparare dar e PLIN. trec in fiecare zi pe langa liceu si nu e zi in care sa nu vad specimene mai praf.
e mult mai safe la scoala centrala si e cotata mult peste Lovinescu

| TheoryOfHarmony a răspuns:

Eu as spune ca Scoala Centrala, deoarece de Lovinescu nici nu am auzit vreodata. Dar iti pot da un sfat cum sa te decizi: Compara media de admitere care este mai mare si cat la % din elevi au luat bacul. De asemenea informeaza-te putin de pe internet cum arata liceele si cum sunt oamenii de acolo. De asemenea, in functie de cum esti ca persoana sunt si alte lucruri de care este bine sa te informezi:
- Daca esti fumator/fumatoare, sa stii unde ai voie sa fumezi si daca ai voie sa fumezi.
- Cum sunt toaletele...deoarece eu consider ca acest lucru conteaza!
- Si chiar si cum este cladirea liceului construita.(In sensul ca sa nu te trezesti ca ai de urcat foarte multe scari si sa ti se faca rau sau mai stiu eu ce.)

Sper ca te-am ajutat!

| MyleyCyrus10 a răspuns:

Scoala centrala

Întrebări recente