| Gabriela2010 a întrebat:

Care liceu e mai bun si mai usor avand in vedere profesorii, temele si profilele; dinte Laurian, Eminescu, si liceul de arta Botosani? Va rooog ajutati-ma; sunt intr-o mare dilema ...Astept raspuns cat mai rapid.

Răspuns Câştigător
| m3zzzu a răspuns:

Si eu sunt din Botosani, ti-as recomanda Laurian daca esti fata silitoare, un liceu in care te poti distra este si Eminescu... la arte nu cunosc happy ps : joci l2?happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma frate eu te-as sfatui sa alegi ceva sportiv sau laorian bft

| andrei_5688 a răspuns:

E Eminescu