| Janeeee a întrebat:

Care ma ajuta si pe mine cu cateva ideei pentru o compunere SF?

Răspuns Câştigător
| Ellusionist a răspuns:

Bunahappy
ai putea sa scrii despre o padure misticahappy
despre fantana care duce in centrul pamantului...
puterea ta speciala de a deschide portale spre alte dimensiuni.
sper ca te-am ajutat.
succes!happy
funda?big grin

6 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

- calatoria pe alta planeta
- extraterestrii te-au vizitat
- ai participat la sfarsitul lumiilaughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre unul care statea la calculator si incep sa iasa personajele din monitor... http://scurt.eu/76

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste prostule copil copac ****i rasa m-ati boschetarule aurolacule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-as ajuta dar si mie imi trebuie si nu stiu daca afli te rog sa imi spui si mi kk la id coco_boss1996.

| razvan119 a răspuns:

Ai putea sa scrii despre:un supercopil telepat, robotul sau extraterestrul care salveaza o viata, razboiul stelelor, masina timpului care-l tranporta pe erou in anul..., computerl principal face o eroare care are consecinte nebanuite, extraterestrii ii asupresc pe pamanteni, ultimul om de pe pamant, eroul care s-a trezit dintr-o hibernare, salt intr-un univers paralel, o clonare etc