| cristinna23 a întrebat:

Care profil este mai bun :uman sau stinte sociale?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În primul rând Ştiinţe sociale aparţine profilului uman, probabil te referi la Filologie.
Dacă da, după părerea mea Ştiinţe sociale, deoarece continui să faci Matematică până într-a 12-a, chiar dacă se scot Fizica, Chimia şi Biologia, comparativ cu Filologia unde dintr-a 11-a nu mai faci deloc niciuna din cele de mai sus.
Baftă`!

5 răspunsuri:
| Plague a răspuns:

Care e mai bun din ce punct de vedere? Eu prefer filologia pentru ca scap de mate/fizica/chimie si bio, si se concentreaza pe materiile care ma intereseaza si de care o sa am nevoie la faculta. Depinde de ce te intereseaza si ce anume vrei sa faci...

| alintush15 a răspuns:

Parerea mea este stiinte sociale

| AndreeaDeea56 a răspuns:

Stiinte sociale, dupa parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profilul stiinte sociale este uman adica se bazeaza pe limba romana.big grin

| Yamasha_6905 a răspuns:

"stiinte sociale" e un profil uman laughing