| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt pasii pentru a fi admis la Academia de politie din Bucuresti eu fiind din Timisoara, adică trebuie sa merg impreuna cu maica-mea la Bucuresti sa depun actele sau pot si din Timisoara?

2 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Mergi la Inspectoratul de politie din Timisoara si intreaba.

| Irinelp a răspuns:

Mergi la politia din Timișoara și întrebi unde să depui actele, și de ce să mergi cu mama ta? Tu vrei să devii polițist sau mama ta? Când devii polițist nu poți să strigi auoleu mamă unde ești? tu trebuie să intervi nu mama ta.