| Melnic_Nicoleta_1998 a întrebat:

Care sunt sansele ca un moldovean cu cetatenie romana sa benificieze de loc la buget la vreo universitate din Romania?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aceleasi sanse ca orice alt student

| neutrino a răspuns:

Sansele tale sunt foarte mari.

| OoBunnyoO a răspuns:

Din cate stiu eu, Universitatea din Bucuresti are 2, 3 locuri rezervate special pentru studentii din Moldova.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere ca are cetatenie romana mi s-ar parea normal sa aiba aceleasi sanse ca ale unui roman.

| Daniel_Caranda_1989 a răspuns:

Depinde cu ce medie vine depinde de cât de bine e pregătid șanse sunt intr-e 2 la 100 si 100 la 100