| myky95 a întrebat:

Cat de bun vi se pare profilul electronica si automatizari la fete?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, daca esti genul de fata care ii place sa citeasca cosmopolitan, ciao, si can - can, renunta la idee nu e de tine, insa daca esti genul de fata care l-ar pocni pe badaranul care fluiera dupa ea pe strada bun venit in bransa colega! tongue

4 răspunsuri:
| stefanutzstefan a răspuns:

Da id tau sa vorbim

| myky95 explică (pentru stefanutzstefan):

Mikalove2010

| myky95 explică (pentru stefanutzstefan):

Sa imi lasi si tu id-ul tau sa vorbim

| myky95 explică:

Problema e ca nu mai sunt locuri la turism si alimentatie publica, si nici la alte licee nu am gasit, asa ca doar profilul asta mi-a ramas si nu stiu ce sa fac...