| Reek54 a întrebat:

Cate calorii are porumbul fiert (100g)?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna dimihappyporumbul fiert are 123 cal/100ghappy

5 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Reek54! Uite aici o listă cu calorii http://www.kudika.ro/articol/frumusete~dieta/461/lista-de-calorii.html
Porumbul fiert are 123 calorii pe suta de grame.
O zi cu zâmbet să ai!

| ReiVaN a răspuns:

Ba du esti piz** sau ce esti tu?straight face
e a 1000 intrebare despre cate calorii are o jumatate de pruna.mai termina in ***

| Reek54 explică:

@Viezure - esti un copil fara creier.cunosc multi stai linistit, de aceea nu ma pun la mintea ta.
@Reivan - Esti cumva pe invers si obsedat de mine de imi urmaresti fiecare intrebare si fiecare raspuns?, sau care'i faza. ca nu prea te inteleg, eu zic sa-ti vezi de treaba ta. care nu o ai, si sa ma lasi in pace si cu mesajele si cu urmaritul intrebarilor si al raspunsurilor.

| ViezurE a răspuns:

Tu vorbesti ma de prosti?

| ViezurE a răspuns:

Reek54
Ce sa cer unui cocalar...