| mariamoraru22 a întrebat:

Cate continente sunt pe pamant in 2013?/? scuze categoria

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.netbuzz.ro/......sc+-7.html
O seara buna:)

5 răspunsuri:
| xanderblackx a răspuns:

Tu vorbesti serios sau? ai impresia ca, si anume, continentele se schimba? vin altele mai noi ca, sa luam un exemplu aleatoriu, albumele lu' justin Bieber? Nu serios acum, ar trebui sa mai pui si tu putin mana pe carte, a sta nu e intrebare la care sa meriti un raspuns... numai bine iti doresc, pune mana pe carte, sau cel putin, daca tot platesti, sau iti platesc parintii internetul + curentul, documenteaza-te inainte sa te faci de... caca(o).

| aVicii a răspuns:

Europa,america, africa, Australia etc.

| ProcreatingObscurity a răspuns:

Atatea cate au fost si anul trecut si nu numai.

| Maria_Adinna_1994 a răspuns:

Europa,Asia,Africa,Australia,Antarctica,America de Nord si America de Sud happy

| mariamoraru22 explică:

Sunt 7 ori cum