| Maria203 a întrebat:

Cate zile mai sunt pana la vacnta de vara?

Răspuns Câştigător
| uanna29 a răspuns:

Mai avem 33 de zile de scoala cu tot cu wekeend si fara wekeend mai avem 25 de zile de scoala, crede-ma am un calendar urias pe perete notat numai cu inceperea vacantei de paste si terminarea ei, cu inceperea vacantei de craciun ci terminarea ei si logic inceperea vacantei de vara si din pacate terminarea eisad
Sper ca ti-am fost de folos

3 răspunsuri:
| cevdet a răspuns:

Zile? Poate saptamani.

| Voro a răspuns:

Tinand cont ca vacanta de vara incepe pe 16 iunie, mai avem 33 de zile de scoala cu tot cu weekend-uri.

| QzEcH a răspuns:

funda?