| ciprian112 a întrebat:

Ce ati a avut la subiectul 3 la romana la bacalaureat in anii trecuti? mai putin 2009 ca stiu ca a fost ultima noapte!

6 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Enigma Otiliei e frumoasa! Si Ultima noapte de dragoste intaia noapte de razboi, sunt mai multe si Nunta in cer sau o poezie precum Luceafarul, Floare albastra! Eu va urez bafta! Dau si eu la anul' si sper sa iau nota mare mare! Sa ma anuntati si pe mine ce note ati obtinut, daca a fost greu/usor si ce subiecte au fost! Va multumesc!

| Girl1234566547 a răspuns:

Enigma ar fi superrrr:X:X:X

doamne ajuta [-o< bafta tuturor! :*

| Zoki a răspuns:

Am auzit ca va fi enigma otiliei, insa nu este sigur happy

| ciprian112 explică:

Sunt 100% sigur ca nu ne da enigma otiliei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau Enigma Otiliei as dori mai de graba Baltagul cel mai usor sau Morometii

| Justina a răspuns:

Am auzit ca va fi enigma otiliei, insa nu sunt sigura