| gigika a întrebat:

Ce ati alege dintre economic si protectia mediului ce meserii poti urma dupa ce faci economic la liceu?

Răspuns Câştigător
| OanaG a răspuns:

Eu sunt la economic, poti deveni: contabil, tehnician in actv, economice, administrator, un post inalt la o banca! si lista continua.

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Economic. happy

| hiphopbeatz a răspuns:

Economist, contabil, bancher.

pace!

| Lollidella a răspuns:

Pai la economic sunt 3 profiluri: servicii, turism si alimentatie. Si stiu ca de la economic poti sa iesi contabil si tot ce are legatura cu facturi si etc. Nu stiu cum sa-ti explic ca sa intelegi cat mai bine.big grin Dar sper ca ai inteles ceva din ce am scris laughing