| blonda_9284 a întrebat:

Ce carti de Nicholas Sparks au mai fost traduse? Stiu de ``O plimbare de neuitat``, ``Accidentul``, ``Draga John``, ``Ultimul cantec``, ``Nopti in Rodanthe``, ``Jurnalul unei iubiri``, ``Nunta``, ``Miracolul`` si ``Dragoste la prima vedere``. Altceva?

4 răspunsuri:
| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Nu cred ca s-au mai tradus, si eu astept la RAO de cateva luni bune... o sa intreb la editura

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Da, o sa-ti dau un mesaj cand imi raspund, le-am dat mail, inca asteptam, dar daca nu`mi raspund nici maine o sa sun

| blonda_9284 explică:

Rebecuzzza, daca afli ceva imi spui si mie? Te rog.

| anna7_4794 a răspuns:

Din ce stiu cam acestea sunt toate care au fost traduse.