| stefaniaromania a întrebat:

Ce credeti ca va pica la Evaluarea Nationala (compunere) anul acesta... vreau pareri!

4 răspunsuri:
| ピンク a răspuns:

Sincer, si eu cred ca va pica opinia despre mesajul textului. Va fi opera lirica, cel mai probabil thinking
Desi cred putin ca e posibil sa ne dea si opinia despre semnificatia titlului, am dubii doar pentru ca s-a si la simulare...

| YouAreWhatYouRead a răspuns:

Eu una cred că va pica opinia despre mesajul textului.

| Ciggaretto a răspuns:

Eu cred ca o sa-ti dea sa faci o compunere hazlie.Ca sa nu se plictiseasca profesorii cand corecteaza laughing

| Andreea2629 a răspuns:

La subiectul al 2-a cred ca ne v-a da sa facem o compunere hazlie ^~^