| flavius619 a întrebat:

Ce credeti fantomele egzista?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Eu nu cred ca "egzista".

| ProjectJackpot a răspuns:

Eu nu. Tu ce crezi? http://www.youtube.com/watch?v=CAwxlB9Vd_Q.
PS. Daca nu mai intru pe TPU inseamna ca o fantoma ma capturat, vazand ce-am scris mai sus! Nu glumesc.

| Ruxiii a răspuns:

In primul rand se scrie "exista".
Si da exista. Fantomele sunt spirite. Spiritele sunt ceea ce este in interiorul unui corp cu viata. Unii numesc asta "CONSTIINTA", dar e ceva mai mult decat "Constiinta".

| DarkRose a răspuns:

In primul rand : nu se scrie ''egzista'' ci EXISTA straight face Cred ca ai chiulit de la orele de romana, in fine... Nu, nu EXISTA fantome, cred ca te uiti prea mult la emisiuni si filme cu fantome, daca iti e frica nu te mai uita...Byeeeetongue

| ShiNee a răspuns:

Ce crezi nu ar fi frumos daca ai sti sa vorbesti corect?

| AndreeaIsNoQueen a răspuns:

Poate ca "egzista" nu stiu sigur rolling on the floor

| Kqzu97 a răspuns:

Fantome nu cred ca exista dar exista duhuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da fantomele exista dar pentru cei care cred in dumnezeu nu ar trebui sa existe

| nsilviu a răspuns:

Eu nu cred in lucruri strani sau de genu acesta.Mai ales in fantome happy.