| Maya_3468 a întrebat:

Ce diferenta este intre mate-info intensiv si mate-info simplu?[funda]

Răspuns Câştigător
| Laura B. a răspuns:

Mate-info intensiv inseamna ca vei avea mai multe ore de info pe saptamana, de la 4 la 6, iar simplu 1-2 ore.

4 răspunsuri:
| PinkDea a răspuns:

La intensiv faci mai multa mate si mai multa informaticawinking

| chibiusa a răspuns:

La mate-info, ajungi prin a 12a sa ai undeva la 6 ore de info pe saptamana.
la mate-info intensiv, ajungi la numarul asta de prin clasa a 10( cel putin la mine asa e, din a 10 am 6 ore de info pe saptamana)

| vampiressa a răspuns:

Nu este asa cum spune Laura B.Mate-info intensiv info inseamna ca faci mai multe ore de info.Eu fac 7 ore pe saptamana.Si mate-info intensiv engleza faci mai multe ore de engleza, cam 4 pe saptamana cred.Nu e cu mate info intensiv si mate info simplu

| skmatoor a răspuns:

Mate-info intensiv = ai mai multe ore de matematica pe saptamana iar mate-info simplu= ai mai putine ore de matematica pe saptamana