| Larisa_3441 a întrebat:

Ce ii pot face unui proiect la biologie ca sa fie cat mai creativ.mai atractiv pentru o nota mai mare de clasa a-6a sa lipesc abtipilde nu vreau, imagini am, haabar nu am da-ti mi voi o idee

4 răspunsuri:
| nosferatu15 a răspuns:

Ce ar fi sa-l faci intr-un program pe calculator, de exemplu in Power Point. Sigur vei face impresie.

| ooLaviii a răspuns:

Poi poti vace un insectar sau sa scrii niste informatii despre animale nevertebrate si vertebrate. Poti sa scrii un test la biologie sau poti pune imagini cu animalele studiate.Succes.Funditssa?

| Alinuu24 a răspuns:

Un proiect legat de animale presupun nu? Păi ai putea pune pose. De ex mie in a6a mea cerut sa scriu despre animale si sa scriu cateva glumite, pose cat mai multe thinking Nu știuu ce ai mai putea pune thinking Scrie frumos, pose, informații despre animalu` x thinking Cam atât, poate au ceilalți o idee mai bună :*. Succes!

| Telbis_Edi_1992 a răspuns:

Ce ar fi sa-l faci intr-un program pe calculator eu asa l-am facut