| spirt1 a întrebat:

Ce imi puteti spune despre Colegiul Mihai Eminescu?

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Pff. Sunteți distruși mă. Nu uitați ceva? Aaa, ba da, normal că uitați, ORAȘUL! straight face Sunt 100 de colegii Mihai Eminescu în România.

Precizați orașul la întrebările despre licee!
Baftă

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Din ce oras, desteptul familiei? Sau oi fi si tu din Bucuresti, ca numai voi aveti impresia ca sunteti buricu' pamantului si toata lumea trebuie sa ghiceasca ce-aveti voi in capetele alea seci.

| spirt1 explică:

Daci in **** mea ca am uitat

| Biby a răspuns:

Zii orasul.De unde vrei sa stim noi de unde esti?

| spirt1 explică:

Cum am zis si mai sus.Ma-m grabit sa pun intrebarea si am uitat ca trebuie sa specific orasul.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pai, daca tot esti cascat si ai uitat sa pui orasul, ia mai gandeste-te: cine-i stupid? Eu as zice ca tu, desteptule!