| anonim_4396 a întrebat:

Ce imi puteti spune despre scoaterea factorilor de sub radical, introducerea factorilor sub radical, extragerea radacini patrate, radacina patrata a unui numar rational pozitiv, deoarece am ramas corigent pe primul semestru cu media 4, desi am avut un 4, 5, 4 si intre 5 si 6 in teza, si nici nu ma ascultat ca sa-mi puna notele astea, si teza sunt sigur ca nu a corectato el, si nici teste nu ne-a dat, imi puteti explica detaliat despre ce am spus mai spus?

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Lectii video din matematica clasa a 7-a :http://math-pdr.com/clasa7/clasa7.html