| Iamr3d a întrebat:

Ce inseamna Matematica aprofundare ca optional? Va rog frumos daca imi puteti spune în ce constă?

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Mamaaa îți faci griji pentru opționale care de multe ori sunt ultima ora și 50% le faci acasă.

| Michaeel a răspuns:

Am făcut obtionalul asta întra VII-a și noi făceam matematica obișnuită, ca o ora normala de mate happy

| NMG22 a răspuns:

Matematica normala.
E ca un fel de ora de mate dar poate sa fie cu alt profesor si acolo iti explica mai bine ce nu ai inteles la clasa ori pe ce cred profesorii/ profesorul ca mai trebuie sa lucrati.