| Ciocoflencea a întrebat:

Ce inseamna prescurtarea Al. Funda +Vot!happy

Răspuns Câştigător
| seethesunlight a răspuns:

Pai depinde la ce te referi.
Al -> poate insemna Aluminiu (din chimie)

9 răspunsuri:
| 이벨 a răspuns:

Depinde in ce context. In chimie e simbolul pentru aluminiu.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara! poate all=tuturor, toti...

| Airplane a răspuns:

Poate ne-am da seama daca ne-ai da si contextul big grin Al este simbolul Aluminiului, Al. I. Cuza adica Alexandru, Al. O. Teodoreanu care inseamna tot Alexandru big grin

| Andreeeeee a răspuns:

Nu poti sa dai vot k esti junior.

| Ciocoflencea explică:

Pai am la romana sa explim ce inseamna prescurtarea Al. nu-m da contextthinking deci cred ca este aluminu happy

| sillmaril a răspuns:

Alexandru sau aluminiu

| EuTeIubesc a răspuns:

Aluminiu.happy

| gicuu1997 a răspuns:

Alexandru

| LaryA a răspuns:

Pai dupa mine vine de la numele de Alex/Alexandru.parerea mea.depinde despre ce e vorba