| cnmv a întrebat:

Ce materii se fac in clasa a X-a la profilul stiinte ale naturii? Si cum sunt noile materii?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda sunt in clasa a 9-a la profilul stiinte ale naturi si habar n-am ce materi sunt acololaughing) ma ajutati si pe mine big grinlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt pe stiinte ale naturii in clasa 9 si am asa: 4 ore de mate si patru de romana, 2 de bio, 3 fizica, 2 chimie, 1 optional, 1 religie, 1 istorie, 1 geografie, 1 logica, 1 sport, 2 tic, 1 informatica, desen si muzica(o saptamana desen, una muzica), 2 franceza, 2 engleza si cam atat.