| MariaC_1424 a întrebat:

Ce materii se fac la liceul pedagogic din Timisoara la profilul filologie in clasa a 9-a?

2 răspunsuri:
| StropiDeDor a răspuns:

Eu am invatat in alt oras, dar tot la un liceu pedagogic, filologie.pai faci romana, limbi straine la greu, istorie, geografie, mate, fizica, chimie si alte materii, optionale ca si in generala.
bafta!

| Bianca18 a răspuns:

Aceleasi materii pe care le-ai facut si pana acum. ai intrat acolo?happy Eu ma bucur ca am scapat in sfarsit de scoala asta. Baftahappy