| Elena23_7421 a întrebat:

Ce melodie as putea sa pun pe fundal la o prezentare power point in care prezint o lectie de anatomie? va rog eu dati`mi o idee! plzbig grin

12 răspunsuri:
| mady_1396 a răspuns:

Piesa din genericul serialului DR. House

| antonia09 a răspuns:

Buna,
Depinde ce trateaza prezentarea pe care ai realizat-o.
Poti folosi o piesa care sa trezeasca interesul atunci cand vor citi continutul.
Ceva idei ar fi coloanele sonore de la ER, Grace Anatomie, Dr. House, Bones
Mult succes cu prezentarea.

Răspuns utilizator avertizat
| Razvan a răspuns:

Eu iti zic sa o lasi moarta in papusoi cu piesa.Asa am facut si eu o prezentare la chimie si nici eu nu stiam ce melodie sa pun si pana la urma am pus una clasica. S-a crucit proful de chimie ca sa nu mai zic sa s-a stricat de rascrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oxygene, interpretata de J. M. Jarre.

| AldanaBlue a răspuns:

Depinde de tema, rar recomand muzica pe fundal. Atentia asupra prezentarii se diminueaza.Nu cred ca vrei sa incepi sa vorbesti si lumea sa fredoneze.
Oricum trebuie sa fie o piesa fara cuvinte daca te hotarasti totusi sa ii pui un fundal muzical (si volumul sa fie destul de mic).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea pune piesa cu Era - Amenowinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea pune melodia cu Era - Amenowinking

| letolas a răspuns:

Ai putea pune piesa de la Era - Ameno.