| NICKSOOO a întrebat:

Ce melodie sa aleg pentru o prezentare power-point despre poluare?

7 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Incearca o melodie de relaxare

| Emilian601 a răspuns:

Metalica Nothing else matters, Nina Simone Feeling good, Enya Caraibbean Blue (cred ca ar fi cea mai potrivita ) sau A-ha Butterfly, asculta poate vei gasi una care sa sa poriveasca proiectului tau happy

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Imi spui si mie te rog ce power-point ai tu? Am incercat sa downloadez de pe net dar nu-mi merg...

| Valisha18 a răspuns:

Taylor Swift - Safe and Sound ( http://www.youtube.com/watch?v=nhdNG_ebbTg)
Cred ca se potriveste cel mai bine cu tema.;)

| Andreea1198 a răspuns:

Michael jackson-earth songhappyNu face referire la poluare dar, este ceva asemanator...se leaga de pamant

| edy141 a răspuns:

Britey spears-toxic

| Kirall a răspuns:

It's time to plant a tree or two. >Melodia asta e draguta, cred ca s-ar potrivi. Vezi ca linkul pentru download e in descrierea videoului>>>
http://www.youtube.com/watch?v=aez_Vc2Qq5I