| anonim_4396 a întrebat:

Ce ore fac la profil Electric-automatizari dar la Electromecanica si cu ce m-ar ajuta in viata?

1 răspuns:
| gabrielbitza1997 a răspuns:

Buna presupun ca ai 14 ani
cu ce o sa-ti ajute in viata? pe scurt : daca iti place asa ceva o sa muncesti pana la pensie si "mecanica" nu o sa moara nici o data si depinde la ce sc te duci ca nu toate sunt la fel cu orariu
dar sunt sigur ca o sa faci (Romana.Istorie.Engleza."Franceza".sciente.fizik ecc... aproape ca toate sc bafta
( eu dau la Mecanik ) si dupacea mecanik avioane sau tancuri in armata