| Mihaela_2645 a întrebat:

Ce parere aveti de Facultatea de Balneo-Fizio-Kinetoterapie si recuperare medicala? Recent am descoperit aceasta specializare in cadrul UMF din Craiova si as vrea sa o urmez, dar nu stiu daca este de viitor si daca voi gasi un job dupa absolvire. Eu am absolvit o facultate si un master la buget, iar aceasta ar trebui sa o urmez la taxa si nu as vrea sa irosesc banii degeaba. Care este parerea voatra? Aveti cunostinte la aceasta facultate? Am uitat sa precizez ca durata stdiilor este de 3 ani si dupa absolvire voi fi licentiata in BFK.

Răspuns Câştigător
| justitiarul a răspuns:

E cea mai buna facultate pe care o poti urma in Romania la ora actuala.Iti gasesti usor de lucru dupa ce termini atat in tara cat si in strainatate.

3 răspunsuri:
| Birjaru a răspuns:

Nu cred ca e facultate, cred ca e rezidentiat dupa facultatea de medicina, iti urez succeslaughing

| unknownn a răspuns:

In Romania degeaba faci facultate!

| alina_8251 a răspuns:

Cu siguranta nu vei irosii banii degeaba, este o facultate de viitor si incepe sa fie cautati kinetoterapeutii si in romania.Joburi se gasesc, trebuie doar sa cauti.Recomand aceasta facultate care clar nu este un rezidentiat dupa facultatea de medicina(pentru birjaru).PS: sunt studenta la bfktwinking