| vladlove123 a întrebat:

Ce parere aveti de liceele private?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sunt cateva foarte bune dar exagerat de scumpe, iar restul sunt ca si cele de la stat, numai ca sunt tot pe bani multi.

| ElenaSA a răspuns:

Unele licee sunt bune, dar destul de scumpe. Sunt niste avantaje: poti sa faci cursuri care iti permit sa te dezvolti si altfel-cursuri de teatru, sah, canto, jurnalism, etc, au dotare materiala mai buna, beneficiezi de atentia cadrelor didactice, esti incurajat sa-ti spui parerile.

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Sunt ok din moment ce iti permite buzunarul. Dar totusi cred ca foarte putini oameni (doar cei care intr-adevar isi vad de carte) ajung sus din liceele private...mai ales ca au mai putina competenta.