| BolonitZze a întrebat:

Ce parere aveti despre Colegiul National Cantemir Voda, Bucuresti? Cum sunt elevii de acolo si profesorii? Si cum este locul in care se afla?(am auzit ca sunt numai case vechi unde locuiesc oamenii strazii si ca nu este bine sa merg pe jos)
Imi doresc mult sa merg la acel liceu, dar ma nemultumeste ce se vorbeste despre locul in care se afla.

Inca o intrebare daca stiti.
Pe unde si cu ce mijloace de transport se ajunge cel mai rapid de pe Strada Grigore Moisil(Bulevardul Lacul tei) la acest liceu?

1 răspuns:
| kzd a răspuns:

Pai tramvaiul 16 sau trolebuzele 79, 86 si 133, 135. Liceul este foarte ok, sunt de un an in el si nu ma plang de nimic. Profesorii sunt foarte buni si ai ce sa inveti de la ei. Elevi sunt ca peste tot, sociabili. O zi buna!