Abh
| Abh a întrebat:

Ce parere aveti despre gradul de pregatire al tinerilor la bacalaureat si examenul de capacitate de anul acesta?

Răspuns Câştigător
| NickiMinaj a răspuns:

Gradul de pregatire e cam acelasi in fiecare an. diferenta anul asta a fost ca nu s-a mai copiat. la mine in liceu, spre exemplu, s-au facut sesizari si au verificat camerele unde au fost suspiciuni si chiar nu si-au mai permis de data asta. bine, nu zic, probabil in lehliu-gara nu o fi fost asa... dar ca idee e un bac mult mai corect.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Atâta timp cât societatea nu oferă nimic, ce pretenții să mai avem de la elevi?
Pa, pa.

| StartingANewLife a răspuns:

Gradul de pregatire este la fel ca si in alti ani. unii stiu, altii nu. si va spun sincer, faptul ca au pus camere, a fost o intreaga mascarada. totul se rezuma, de fapt, la cat de duri sau indulgenti au fost supraveghetorii. atat. la fel ca si in alti ani.