| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre liceul Mihai Viteazul? Dar Iulia Hasdeu? e cineva acolo? fundita celei mai bune descrieri happy (nu de alta dar am observat ca intrebarile care anunta o fundita au mai multe raspunsuri laughing )

1 răspuns:
| asdfghjkl_1325 a răspuns:

Eu sunt din hasdeu. Daca stii ca esti copil problema, majoritatea profesorilor or sa aiba cat de cat ceva cu tine. Poti sa chiulesti, poti sa fumezi in curte, avem biliard chiar langa liceu, in sala poti sa joci de toate. Poti sa faci multe tampenii. Dar ti-am zis, daca esti copil problema mai bine nu vii aici pentru ca o sa ai greutati.