| Madsss a întrebat:

Ce parere aveti despre liceul Sf. Sava din Bucuresti? Dar de Gh. Lazar si Sincai? Este cineva de acolo pe aici? M-ar interesa foarte mult sa vorbesc cu un om "din interior", deoarece am auzit multe zvonuri aiurea. Multumesc

2 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Buna!
Nu trebuie sa crezi toate zvonurile ele sunt licee foarte bune.
Pa, pa!

| Brunettedlk a răspuns:

Eu stiu de la verisoara mea (acolo a facut liceul) ca in Gheorghe Lazar se invata pe ruuuuupte, e "puscarie" rau de tot. Daca nu tocesti nu ai ce cauta acolo. Cat despre celelalte nu stiu ce sa-ti zic. Mult noroc! happy