| Losnams a întrebat:

Ce parere aveti despre profilul chimie-biologie? Cum este? Dau funda

6 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Pentru medicina, de regula. Este enorm de greu, nu greu. trebuie sa ai un creier foarte bun pentru aceste materii.

| sierra1 a răspuns:

La liceu se numește de fapt științe ale naturii

| Sn4k3 a răspuns:

Bun daca ai de gand sa dai la medicina/chimie.

| anamariarot a răspuns:

Mie mi-a plăcut big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e cel mai ok profil. Inveti de toate.

| Andersen2k18 a răspuns:

Stiinte ale Naturi, e un profil ok daca iti place biologia, chimia enorm si le mai ai si cu matematica nu o sa ai probleme. Te va ajuta mult, daca vrei sa mergi pe medicina sau daca vrei sa fii biolog, chimist poate chiar si fizician. Cam astea sunt materile de baza pe care bazeaza profilul, cu unele te vei intalni si la bac.