| iolna a întrebat:

Ce parere aveti despre profilul inginerie electrica si management? thinking

1 răspuns:
| Bombbonelee a răspuns:

Facultatea de Inginerie Electrica si Electronica a fuzionat cu Facultatea Stiinta Calculatoarelor, transformandu-se in Facultatea de Automatica, Calculatoare, Inginerie Electrica si Electronica, iar despre profilul Facultatii de Management este de a forma specialisti in stiinte economice, economisti cu competente in management si marketing, cu o larga pregatire teoretica si aplicativa, capabili sa se integreze rapid si eficient in corporatii, pe diferite niveluri ierarhice.