| Geo14 a întrebat:

Ce parere aveti despre violenta in general? Dar despre violenta in scoli?

3 răspunsuri:
| PredatoR a răspuns:

Acum toti or sa zica ca nu este buna, normal
Cel mai bine e sa eviti violenta... dar daca nu se poate, loveste calumea, fa-l KO dintr-un pumn... happy

| Anddrea a răspuns:

Sunt total contra violentei oriunde ar fi ea, in scoli sau pe strada. Desi nu cred ca se pot face prea multe. Macar in scoli ar fi cazul sa se respecte niste reguli de disciplina.

| DroGuleTz a răspuns:

Nu ma intreba p mene eu daca ma enervaza una pana nu o bat nu o las laughing) sau macar o ciufulesk putin laughing) mie nu mi-e frica de amenintari big grin