| andreigameru23 a întrebat:

Ce se fac aia care termina facultatea de automatica si calculatoare?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Programeaza soft si hard, proiecteaza hardware, proiecteaza sisteme automate... Fiecare ce vrea si ce sectie termina

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Ai o foarte vasta arie de job-uri la care poti aplica
cea mai banoasa si mai usor de gasit job e in programare
insa sunt altele, de la programarea si depanarea robotilor industriali, pana la desgin si "inventare" (nu imi vine cuvantul corect la ora asta) de cipuri noi

| Daniel323 a răspuns:

Isi cauta de munca.
Cei care nu stiu chiar nimic se fac profesori de informatica prin scoli.

| Cduncfujndf a răspuns:

Se angajează.