| rumi36 a întrebat:

Ce se intampla daca nu ai media incheiata la o anumita materie?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca esti corijent!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ramai corigent

| sierra1 a răspuns:

Nașpa, incheierea se face într-o perioadă stabilită de conducerea unităţii de învăţământ, înaintea sesiunii de corigenţe iar dacă nu promovezi, te poti prezenta la sesiunea de corigenţe

| dullcat a răspuns:

De ce sa nu-ti incheie media?

| pisicutadiscordmiaumiau a răspuns:

Ramai repetent

| skutekplin a răspuns:

Eu cand nu am avut media incheiata ai mei m-au trimis la Centrul de Zi de Recuperare si Reabilitare Copii cu Dizabilitati Focsani(din Focsani). Am stat acolo o vara intreaga si m-am jucat cu mingi colorate si mi-am facut prieteni. Acolo am intalnit-o pe Ortanța, cea mai buna prietena a mea. Cand m-am imntors, m-au dat afara de la scoala ca nu am venit sa imi dau corigenta si ai mei au spus ca am invatat magie neagra la centru si m-au trimis inapoi;(