| thelovelyangel a întrebat:

Ce se va intampla daca voi obtine o nota sub 5 la evaluarea nationala de anul acesta?

3 răspunsuri:
| Alrawan a răspuns:

Îţi va scădea media happy
Iar dacă la capacitate vei lua sub 5, sau sub 6 ( nu mai ştiu sigur ) vei intra la profesională. ( asta dacă eşti în a 8-a ) big grin Mai bine te-ai pune cu '' burta pe carte ''. Nu lăsa învăţatul pentru ziua dinaintea examenului, pentru că n-o să reuşeşti nimic, şi ar fi păcat să pici happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti va scadea media de admitere cu o gramada de puncte straight face.

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Stai linistita, vei intra la liceu. doar ca media de admitere va fi mai mica.