| Vernusio a întrebat:

Ce specializare de la postliceala sanitara e cea mai usoara? Asistent medical generalist sau asistent de farmacie? Ma refer unde e putin mai abordabil /usor din punct de vedere al stresului si dificultatii?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Claudiu1905 a răspuns:

Asistent de farmacie e mai usor, dar nu prea are legatura cu medicina, si nici n-o sa gasesti loc de munca. Iar cei care aleg asistent generalist au indemanare si nervi tari, si vizeasa la asta demult, deci nu-i cazul tau