| anonim_4396 a întrebat:

Ce va face deosebiti de ceilalti? De ce?

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Nu sunt deosebit.Ma incadrez in randurile rutinei, normalului.
Atat ca urasc perversii si persoanele mascate.

18 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ceea ce ii face si pe ceilalti diferiti de mine. Fiecare e unic prin felul sau de-a fi.

| Kassandra1408 a răspuns:

Cu totii suntem unici happy fiecare e special in felul sau - cred ca fapptul ca visele mele se adeveresc e ceea ce ma face speciala - desigur, e posibil sa ma fi uitat prea mult la Heroes :==

| Nastasia a răspuns:

Mirosul.

| Diva a răspuns:

Simplu:personalitatea si maturitatea in gandire

| Elly4all a răspuns:

Meclalaughing

| Elly4all a răspuns:

Da, ma refeream ca sunt diferita doar prin faptul ca nimeni nu mai are fata mealaughing

| Ruxy a răspuns:

Modul in care gandesc si ideile mele. Ar mai fi si incapatanarea peste masura din cauza careia am mult de suferit. Si faptul ca nu stiu sa apreciez lucrurile la adevarata lor valoare si la momentul potrivit...

| marsy a răspuns:

Sensibilitataea!
bunatatea!
intelegerea!
cam atit. deseori fac komaparatie. fara sa vreau observ aceste lucruri!
Sh te gindesti. kit de deosebit esti tu de ceilalti!

| Bucatarul.com a răspuns:

Pur si simplul fapt ca eu nu sunt ca ei, ei nu sunt ca mine... dar daca tu ai fii fost ca ei, ca mine n-ai fii fost, pentru ca eu nu sunt ca tine, deci nimeni nu e ca tine, chiar daca tu esti ca toti, dar nu si ca mine...

Toti sunt unici prin lucruri complicate, dar toti suntem la fel prin lucruri simple.
Toti ne nastem, traim si murim.
Dar nici unul nu gandeste, simte, vede, se misca ca mine...

| Bucatarul.com a răspuns:

Uitati, spre exemplu @dinulya ea este diferita de noi toti, prin faptul ca nu are capacitatile necesare pentru a scrie toate cuvintele corect. Asa se deosebeste de restul ea.

| Puppet a răspuns:

Gandirealaughing))

| gabytza1994bm a răspuns:

Pai toti suntem deosebiti printr-un fel sau altul...nimeni nu e la felwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Structura ADN-ului. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@enigmo - structura e aceeasi pentru toti oamenii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@dumnezeu-scuze, am scris gresit, intr-adevar, structura este aceeasi insa ADN-ul nu.De aceea imi fac mea culpa, m-am grabit.Insa oricum, raman la ideea ca ADN-ul face diferenta. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Amprentele, urechile, CNP-ul si inca o chestie pe care ti-o arat doar tie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faptul ca eu sunt om.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@elly - o descriere a obiectului la care ai facut referire in raspunsul tau se poate?