| TutiQ a întrebat:

Ce valabilitate are Zertifikat Deutsch organizat de Goethe Institut? Am dat A1 si as vrea sa continui cursurile dar nu stiu valabilitatea examenului.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este valabil si recunoscut international. Pentru detalii citeste aici: http://www.goethe.de/ins/ro/buk/lrn/prf/zdt/roindex.htm. Succes!

| TutiQ explică:

Multumesc pentru raspuns. Dar nu am gasit daca e valabil pe viata sau 6 luni sau 2 ani... Asta era de fapt intrebarea. mc:*