| SomebodyIsMe a întrebat:

Ceau...am de facut un proiect la germana trebuie sa alegem un loc turistic sau de vizitat din oradea suntem pe grupe,stiti cumva vreun loc mai deosebit si frumos din oradea,sa putem face sceneta la el cand il prezentam desigur o sa-l prezentam si in power poin si pe carton dar vrem sa facem scenta...stiti vreun loc?va rog ajutati-mahappy si locu respectiv sa aiba si ceva istoriehappy

4 răspunsuri:
| SomebodyIsMe explică:

Nu-i vorba de teme...v-am cerut doar parerea despre un loc din oradea...iar baile felix a fost luat deja

| Gabryel98 a răspuns:

Nu ne facem teme pe TPU!
Ms de atentie

| IngeruMeuCurcubeuTau a răspuns:

Eu am mers la Baile Felix(e la 7 km de Oradeabig grin)