| BlondYAlex a întrebat:

Ceau! Imi poate spune si mie cineva unde mai exact se afisaza listele cu candidatii admisi si resinsi la Facultatea de muzica din Bucuresti? Am dat la pian, dar ce am vazut pe site nu imi vad numele nicaieri pe lista celor admisi. Dar nu am vazut nici o lista cu cei respinsi sa vad daca sunt acolo. De emotii nu am fost atenta cand a zis ca afiseaza sau unde, si nici la alte observatii facute

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fie afisate la facultate. Poti sa suni la ei la secretariat sa intrebi, daca nu esti din Bucuresti.