| Satana a întrebat:

Cei care ati primit test din Baltagul, ce intrebari ati primit(Inafara de a va cere sa il povestiti)? (preferabil si cu raspunsuri).

Dau funda celui mai complex raspuns.

Răspuns Câştigător
| RamonaGabriela13 a răspuns:

Buna. Am dat test din Baltagul anul trecut. Au fost urmatoarele intrebari: 1. In ce an a ost scris romanul? 2. Personajele principale. 3. De cine este scris romanul? 4. Ce fel de roman este (cu argumente)? 5. Cateva exemple de indici spatiali si temporali. 6. Cum il chema pe cainele lui Nechifor Lipan? 7. Cine a fost asasinul lui Lipan? 7. Traseul parcurs de Nechifor de cand se porneste cu oile si pana cand moare. 8. Cum razbuna Vitoria Lipan moartea sotului ei? Sper sa te ajute la ceva. Fundaaa?batting eyelashes

1 răspuns:
| RamonaGabriela13 a răspuns:

Fundita mea unde e?batting eyelashes