| ank a întrebat:

Cei care au terminat un profil umanist se pot descurca la Facultatea de Administrarea afacerilor?

Răspuns Câştigător
| GoldandSilver a răspuns:

Da pentru ca faci educatie antreprenoriala in a X a1 ora/sapt, economie 1 ora la filo clasa a XI a si 2 ore la stiinte sociale.Cred ca vei face si matematica financiara. Funda?

3 răspunsuri:
| zuzualina a răspuns:

Nici nu se putea mai bine happy
Doar se face economie ( XI -XII parca si a X-a nu sunt sigura)

| Ceriik a răspuns:

Daca ai facut economie in liceu, atunci da.

| NoisyDream a răspuns:

Nu prea. Trebuie sa recupereze toata materia la matematica si economie din cate stiu eu big grin