| Anca_3311 a întrebat:

Cine imi da cele mai bune programe de editat poze dau

9 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Photoshop
photoscape
photoinstrument
photoframe editor
picasa
photoshine

| Captive a răspuns:

Photoscape, Photoshop, Photo Brush, Magic Photo Editor, Photo Shine, si iata si cateva linkuri: www.caption.it, www.blingee.com, www.photofunia.com, http://pixer.us, www.photofunia.com si cel mai tare www.imikimi.com
Sper ca ti-am fost de folos.Bafta;;)

| Sigmund a răspuns:

Picasa 3 este foarte eficient, poti modifica pozele dupa bunul tau plac, inclusiv sa faci sa dispara ochii rosii.

| Mirii (:. a răspuns:

Photoshop cs3, cs4; phoscape:photo instrumental; photo brush

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Eu iti dau denumiri! Adobe Photoshop si IrfanView

| Underground_8492 a răspuns:

Photoshop, Photoscape, Photoshine, Paint.net,PhotoPlus

| Lola Landers_8821 a răspuns:

Photoshop

:p

poti face ce doreste sufletselu tau cu el

daca stii cum

dka nu inveti dp youtubesmug

| tania13 a răspuns:

Eu folesesc un program online... e unpic greu de umblat pe el dar daca inveti e ff usor...cauta http://www.picnik.com/soint2?dest=/app&svc_parameters=&svc_user_parameters=