| BlackPearl a întrebat:

Cine imi zice si mie cum e la CNVA(Galati) la Real? Adica puteti sa imi ziceti ce se face la Mate info simplu/intensiv info/bilingv engleza si Stiinte ale Naturii? Stiu ca e mult de zis, dar va rog, daca stie cineva sa imi zica si miehappy Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| LG_3455 a răspuns:

Servus,
Si eu dau tot la candva,deci cred ca te pot ajuta.
La mate-info o sa dai teza la mate,romana,info si la alegere intre fizica/chimie/biologie.
La mate-info intensiv info faci mai multe ore de informatica pe saptamana,aceleasi teze.(acolo vreau sa dau eu)
La mate-info bilingv faci istoria,geografia si obiceiurile SUA si Angliei,dai teza si la engleza pe langa celelalte si ai ore de vorbit numai in engleza.
Iar la stiinte ale naturii dai teza la romana,matematica,la alegere chimie/fizica, si biologie si cred ca si la engleza,la fel ca la mate-info bilingv.
Cat despre liceu, profesorii sunt de treaba daca ai norocul sa ii nimeresti pe aia buni, si elevii la fel happy.