| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine? la profilul chimie-biologie la ce trebuie sa dai teze, stiu ca la matematica si romana obligatoriu dar in rest? ca inca nu am inteles? multumesc

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Se da teza la romana, matematica si la alegere dintre fizica, biologie si chimie.

| Mixed a răspuns:

Dai teze la romana si mate ...la chimie sau biologie ...cum alegi tu ...si mi se pare ca se da si la logica nu sunt sigura... aa .la engleza sau francezabig grin

| mada. a răspuns:

Pai dai la :romana, matematica, biologie, chimie sau fizica la alegere`bafta:-)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Citește aici: www.edu.ro
Pa, pa.